Archiv pro měsíc: Duben 2012

FA Havířov – TJ Sokol Václavovice

V utkání na velké hřiště 11 na 11, kde soupeř hrál s hráči o dva až tři roky staršími jsme si vedli velmi dobře. I přes věkový rozdíl (a hlavně výškovou převahu soupeře) jsme dokázali soupeře přehrávat technickou hrou. Bohužel … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality, Přátelská utkání | Štítky: , , | Napsat komentář

MFK Frýdek Místek (U12,U13) – FA Havířov

Ve Frýdku – Místku jsem odehráli další  utkání, ve kterém jsme ukázali, že jsme schopni hrát vyrovnané zápasy se špičkovými mládežnickými družstvy. Zejména první poločasy kluci odehráli velmi dobře a v některých momentech domácí hráče převyšovali. Ve druhém poločase se … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality, Přátelská utkání | Napsat komentář

FC Vítkovice 1919 (U12,U13) – FA Havířov

Dnes se v přátelském zápase utkali hráči FC Vítkovice a hráči FA Havířov. Na domácím hřišti Vítkovic hráli U12 a U13  2 x 7+1. První tým FA Havířov remízoval s U13 4:4 (FOTO). Na penalty pak vyhráli domácí Vítkovice. Domácí U12 porazil druhý výběr FA Havířov 4:2 (FOTO). fotogalerie