Archiv pro měsíc: Květen 2012

MFK Karviná : FA Havířov

Před očima havířovského občana, trenéra prvoligové Plzně, Pavla Vrby proběhlo utkání  s pátým mužstvem tabulky v kategorii U13 Karvinou. Obdobně jako s Vítkovicemi byl výkon našeho mužstva velmi kvalitní a zejména v první části jsme soupeře v některých částech utkání … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality, Přátelská utkání | Napsat komentář

FA Havířov : FC Vítkovice 1919

Ve velmi pěkném zápase hraném 2x 30 minut 7 na 7 soupeř po většinu utkání vedl. V závěru se nám podařilo vyrovnat na konečných 5 – 5 (poločas 3 – 4). Poté jsme se dohodli na nastavení hry v délce … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality, Přátelská utkání | Štítky: , , | Napsat komentář

Utkání hráči FA vs. rodiče

Zveme všechny na utkání hráčů FA Havířov proti rodičům. Přijďte se pobavit 2.6.2012 v 16:00 na fotbalové hřiště v Horních Bludovicích.

Rubriky: Aktuality, Ostatní | Napsat komentář

FA Havířov – FC Baník Ostrava

V utkání s nejlepším mužstvem nejvyšší soutěže jsme odehráli další přátelské utkání, které bylo rozděleno na dvě části. V první části jsme hráli 2×20 minut na celé hřiště 11 na 11 a ukázali jsme, že i s jednim z nejlepších … Celý příspěvek

FA Havířov : MFK Frýdek – Místek

Utkání s Frýdkem Místkem U13 (3. místo Liga žáků) se hrálo 7 na 7 na jednom hřišti. Hrálo se 3x20minut s výsledkem 4:9.(2:3,0:4,2:2). Góly 2xPtáček,Wala,Greger. Soupeř zcela jasně ukázal, proč je tam, kde je. Většina našich hráčů zaostávala v rychlosti.technice … Celý příspěvek