Archiv pro měsíc: Říjen 2012

Přátelské utkání mladších žáků

Ve čtvrtek 25.10.2012 se utkali naši mladší žáci v přátelském zápase s týmem z Řepišť, do kterého nastoupili i naši noví hráči. První poločas skončil 4:0 a byla vidět naše herní převaha. Druhý poločas však soupeř nevzdal a díky individuálním … Celý příspěvek

Rubriky: Přátelská utkání | Napsat komentář

Přátelské utkání s Hlučínem a Karvinou

V krátkém časovém sledu jsme se utkali se dvěma mužstvy Moravské ligy a to 20.10 v Hlučíně a následně 24.10 v Karviné. V Hlučíně jsme soupeře předčili ve všech herních činnostech a po mnoha pěkných akcích a krásných gólech jsme … Celý příspěvek

Turnaj mladší přípravka

V sobotu 13.10. se naše mladší přípravka zúčastnila dalšího mistrovského turnaje. Pořadatelem byl oddíl MFK Havířov „A“. Dále Slovan Havířov a Petřvald. První zápas se Slovanem byl velice vyrovnaný a skóre se měnilo ve prospěch jednoho i druhého družstva. Nakonec … Celý příspěvek

Rubriky: 2004, 2005, Turnaje | Napsat komentář

Přátelské utkání v Třinci

Po čtyř zápasové vítězné sérii (Bohumín, Vítkovice, Bílovec a Darkovičky) jsme se utkali v Třinci proti jednomu z nejlepších mužstev Moravskoslezské ligy žáků (4. místo). Nepřijeli jsme bránit a aktivním způsobem jsme v prvním poločase měli více ze hry i … Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Napsat komentář

Přátelské utkání v Darkovičkách

K dalšímu utkání odjeli starší žáci změřit své síly s mužstvem starších žáků Darkoviček, kteří hrají krajskou soutěž ve své kategorii. I přes roční věkový rozdíl v náš neprospěch, jsme soupeře zcela přehráli a to zejména v prvním poločase, kdy … Celý příspěvek