Archiv pro měsíc: Duben 2013

Přátelské utkání s Karvinou

K dalšímu utkání U14 s velmi silným mužstvem Karviné, které o víkendu dokázalo remizovat s Baníkem Ostrava, jsme přijeli v nejsilnějším složení. Po dohodě s trenéry Karviné jsme si na toto utkání „půjčili“ tři hráče, aby zápas byl prověrkou kvalit … Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Napsat komentář

Výlet na Baník

V úterý 23.4. naše přípravka navštívila utkání Baníku Ostrava s Jihlavou. Za dohledu trenéra, rodičů a dvou kluků z týmu žáků shlédli zápas a strávili tak krásné fotbalové odpoledne. Škoda jen, že účast nebyla větší a to hlavně díky tomu, … Celý příspěvek

Přátelské utkání s Hlučínem

V dalším utkání s celkem nejvyšší soutěže U14 Hlučínem jsem i přes krásné téměř letní počasí hráli na umělé trávě. V prvním poločase jsme po špatném začátku prohrávali po krásné střele ze 30 metrů 1-0. Po této brance jsem soupeře … Celý příspěvek

Mladší žáci začali jaro výhrou!

Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo Řepiště. Soupeř se soustředil hlavně na úpornou obranu a na nakopávané míče. Zatímco my jsme se snažili o kombinační fotbal. Nebylo lehké se prosadit střelecky, ale v prvním poločase se nám to přece jen … Celý příspěvek

Rubriky: Přátelská utkání | Napsat komentář

Mistrovský turnaj přípravky

V sobotu 13.4.2013 jsme se v Českém Těšíně zúčastnili prvního jarního mistrovského turnaje. Jednalo se o dohrávku odloženého turnaje z podzimní části a krom domácího a našeho týmu, byl dalším soupeřem MFK Havířov „A“. V prvním zápase s domácími borci … Celý příspěvek