Archiv pro měsíc: Září 2013

FCHB : Albrechtice 9:0

V druhém kole českého poháru žáků jsme hráli proti silnému mužstvu z Albrechtic, které ze začátku sezóny vedlo soutěž krajského přeboru žáků. K utkání jsme nastoupili velmi zodpovědně a ihned od úvodu utkání jsme soupeře přišpendlili na jeho polovinu hřiště. … Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Napsat komentář

FCHB : Dětmarovice 9:0

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali mužstvo Dětmarovic. Od začátku jsme soupeře přehrávali a jen díky výbornému výkonu brankáře hostí a naši nedůslednosti v koncovce jsme v poločase vedli 6-0. Ve druhém poločase jsme dali příležitost všem hráčům v kádru, … Celý příspěvek

FC Žukov : FCHB 0:11

K dalšímu utkání jsme zavítali do Horního Žukova. Od začátku zápasu jsme si vytvořili převahu, kterou jsme již v průběhu prvního poločasu byli schopni zúročit i střelecky a první poločas vyhráli 7-0. Ve druhém poločase jsme tak produktivní nebyli a … Celý příspěvek

FCHB : Dolní Lutyně 16:1

V prvním mistrovském utkání okresního přeboru žáků jsme přivítali mužstvo Dolní Lutyně. Od úvodního hvizdu jsme se usadili na polovině soupeře a během prvních pěti minut jsme si vytvořili pět vyložených šancí, kdy díky laxnímu zakončení jsme proměnili pouze jednu. … Celý příspěvek