Archiv pro měsíc: Říjen 2013

FCHB : Horní Žukov a Dětmarovice

V krátké časovém sledu jsme odehráli dva zápasy. Doma jsme přivítali Horní Žukov a tři dny na to jsme jeli do Dětmarovic předehrát víkendové utkání. V obou zápasech jsme měli více ze hry, což se nám podařilo vyjádřit i střelecky. … Celý příspěvek

Rubriky: mistráky | Napsat komentář

Dolní Lutyně : FCHB

K dalšímu mistrovskému utkání jsme jeli do Dolní Lutyně. Před utkáním všichni zúčastnění drželi minutu ticha za zesnulého člena výkonného výboru FCHB Jindřicha Stöckera. Naši kluci navíc odehráli zápas se smutečním proužkem, protože nebýt Jindry, tak dnes by zřejmě někteří … Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Napsat komentář

Přátelské utkání s Vítkovicemi

Po utkáních  Okresního přeboru a českého poháru, ve kterých jsme soupeře jasně  přehrávali, jsme  se vydali změřit výkonnost s Ligovými Vítkovicemi. Nastoupili jsme v nejsilnější možné sestavě a od prvních minut bylo znát, že nás nečeká lehké utkáni. Po 15 … Celý příspěvek

TJ Slavoj Rychvald-FCHB 0:17

Po týdenní pauze zapříčiněné nedostavením se Věřnovic  k utkání 4 kola (utkání bylo kontumováno, FCHB-Věřnovice 3:0) jsme k dalšímu utkáni zavítali na hřiště Slavoje Rychvald. Od prvních minut jsme převzali aktivitu a kombinační hrou, zvláště průniky po křídlech, jsme si … Celý příspěvek