Halový turnaj v Bílovci (2000)

Dne 24.2. 2013 se družstvo FA Havířov 2000 zúčastnili halového turnaje v Bílovci. Odehráli jsme celkem 5 utkání, prohráli jsme s Polankou, Vítkovicemi a Bílovcem. Remízu jsme uhráli s týmem Hlučína a v utkání o umístění jsme porazili tým Heřmanic. Umístili jsme se na devátém místě.
Za snahu a chtění vyhrát si všichni zaslouží pochvalu, kluci pracovali jako tým a to je ctí. Je však dobré si přiznat, že polovina našeho družstva je výkonnostně významně slabší, než soupeři. Proto je nutné zintenzívnit trénink a pracovat na individuálních dovednostech, jako jsou orientace na hřišti, zpracování a vedení míče, hra jeden na jednoho a především střelba.
Nejlepší hráčem našeho týmu byl Vojta Kudláček (3 vstřelené branky). Z pohledu skvěle zlikvidovaných šancí si své odchytal Lukáš Regec. Nejlepší střelcem našich byl Sebastian Staník (5 branek), dále branky stříleli Jakub Šlachta (1) a Matěj Rzyman (1). Dobrý obranný výkon podal Aleš Šebesta. Neúnavně soupeřovy obránce obtěžovali a napadali Robin Kocmánek, David Lepič a Tomáš Balon. Vedení Akademie děkuje hráčům za vzornou reprezentaci a rodičům za podporu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní, Turnaje. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.