Turnaj Fotbalové akadenie Havířov pro mladší přípravky

V neděli 24.2.2013 pořádala Fotbalová akademie Havířov fotbalový turnaj pro mladší přípravku. Krom našeho týmu, se turnaje zúčastnila mužstva Dětmarovic, Horního Žukova, Petrovic a Sedlišť. Všechny týmy předvedly bojovné výkony a spousty fotbalových dovedností, které se doposud naučily. Náš tým tentokrát uspěl na výbornou a skončil na skvělém druhém místě. Postupně jsme vyhráli tři zápasy a pouze jeden prohráli a to s pozdějším vítězem turnaje. Výsledky 2:1, 2:0, 1:0 a 1:4 jsou známkou zlepšujících se výkonů jednotlivců i celého týmu. Vynikající výkon podali hráči v první čtyřce Pastrňák, Pecold, Antolík a Kožuszník. Ve druhé čtyřce pak Janota a hlavně Hrdina, který byť nejmladší ze všech, předvedl neuvěřitelnou bojovnost, za kterou byl oceněn velkou sladkou odměnou. Poděkování ale patří i všem ostatním hráčům, kteří se velice snažili a bylo jasně vidět, že je fotbal baví. V penaltových rozstřelech se zaskvěl náš brankář Marek Zagóra, který nepustil ani jednu z dvanácti střel soupeřů a právem tak získal trofej pro nejlepšího brankáře turnaje. Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a k poháru za druhé místo gratulujeme.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2004, 2005, Turnaje. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.