Další výborný výsledek na halovém turnaji

11.1.2014 jsme pořádali další halový turnaj, na kterém jsme přivítali mužstva z Žiliny, Vítkovic, Frýdku-Místku a Opavy. Od prvního utkání byla na všech hráčích vidět touha ukázat se v tom nejlepším světle na úvod roku 2014. My jsme v prvním utkání začali velmi dobře a jen díky zbrklosti v koncovce jsme přehráli Vítkovice „jen“ 3-1. Ve druhém utkání proti Frýdku – Místku jsme opět začali velmi dobře a brzy vedli 2-0. Avšak soupeř dokázal ve druhé části utkání snížit na rozdíl jediné branky a v poslední minutě stálo při nás velké štěstí, kdy soupeř trefil 2x břevno. I díky velmi dobře zahraném úvodu jsme konečně v hale porazili Frýdek – Místek 2-1. V dalším utkání jsme narazili na velmi silné mužstvo Žiliny. Od úvodu utkání jsme si vypracovali několik šancí, ale na rozdíl od minulých utkání se nám je nepodařilo proměnit. Navíc soupeř po našich hloupých chybách jednotlivců dal v rozmezí jedné minuty dvě branky a už se zdálo, že nebudeme schopni s výsledkem nic udělat. V posledních pěti minutách jsme však zvýšili pohyb a práci s míčem a začali si vytvářet jednu šanci za druhou. Brankář soupeře však čaroval a když už jsme mohli dát gól do prázdné branky, tak jsme se netrefili mezi tyče. Konečný výsledek 0-2 byl pro kluky dost krutý, protože herně jsme se soupeři určitě vyrovnali a na šance jsme měli zcela jistě navrch, avšak fotbal se nehraje na šance, ale na góly. A v těch byl soupeř lepší. V posledním utkání s Opavou jsme hráli o konečné druhé místo a podali nejlepší výkon na turnaji. Hned od začátku se nám dařilo i v koncovce a bylo vidět, že kluci mají na to přehrávat mužstva z nejvyšší soutěže. Konečný výsledek 4-0 v náš prospěch zcela odpovídal dění na hřišti a je jen škoda, že jsme podobný výkon nepodali také s Žilinou. Za výkony a herní projev na turnaji musíme klukům poděkovat. Opět byla na klucích vidět radost z fotbalu a také potřebný zápal do hry, kdy žádný z hráčů nevypustil jediný souboj. Pozitivem turnaje také byly výkony ostatních mužstev, kdy hráči i trenéři se snažili hrát v duchu fair-play. Celkově jsme na turnaji obsadili nám dobře známé druhé místo a jako nejlepší hráč turnaje byl navíc vyhlášen náš Vojta Wala.

V turnaji nastoupili: Madunický, Ptáček, Harbáček, Kudláček, Greger, Hladík, Wala, Seman a Slivka.