Na turnaji v Bílovci jsme skončili čtvrtí

Na další velmi silně obsazený turnaj jsme zavítali do Bílovce. V úvodním utkání jsme se střetli s mužstvem z Orlové a než jsme se stačili rozkoukat a zvyknout si na rozdílná pravidla, tak jsme prohrávali 2-0. Naštěstí jsme utkání otočili a zejména díky bojovnosti jsme zápas nakonec vyhráli 5-2. V dalším utkání jsme již předvedli i fotbalovost a díky zlepšené hře jsme zaslouženě přehráli mužstvo z Hodonína 3-1. Ve třetím utkání ve skupině jsme narazili na silného soupeře z SFC Opava. Brzy jsme vedli 1-0, avšak soupeř dokázal vyrovnat. Na naši další branku na 2-1 dokázal soupeř také odpovědět, avšak na poslední gól utkání, která také díky vůli po vítězství padla dvacet sekund před koncem, již odpovědět nedokázal a prestižní utkání jsme vyhráli 3-2. Před posledním utkáním ve skupině nám tak stačila remíza s Bílovcem, abychom v turnaji hráli o první místo. Domácí mužstvo Bílovce nás však svým výkonem zaskočilo a po našich individuálních chybách vyhrálo 4-0. I tak jsme skončili ve skupině druzí a čekal nás zápas o třetí místo s druhým mužstvem ze druhé skupiny, kterým bylo mužstvo z Hranic. V tomto utkání jsme již zcela propadli a soupeři dovolili lehce skórovat. Na našich klucích byla vidět únava a konečný výsledek 7-1 ve prospěch Hranic hovoří za vše.

I přesto jsme z turnaje neodjížděli zklamaní, protože ve velmi silné konkurenci jsme obsadili pěkné čtvrté místo a s pocitem, že kluci dokážou předvést daleko více než předvedli, a to zejména ve dvou posledních zápasech turnaje.

V turnaji nastoupili: Madunický, Ptáček, Harbáček, Kudláček, Greger, Hladík, Wala, Seman a Slivka.
Naše výsledky na turnaji:

FA Havířov – Orlová        5 – 2 (Branky FA: Ptáček, Slivka, Greger, Wala, Hladík)
FA Havířov – Hodonín       3 – 1 (Branky FA: Wala, Hladík, Greger)
FA Havířov – SFC Opava     3 – 2 (Branky FA: Wala, Kudláček, Greger)
FA Havířov – Bílovec 99    0 – 4
FA Havířov – Hranice       1 – 7 (Branky FA: Slivka)

Konečné pořadí:

1. Baník Ostrava, 2. Bílovec 99, 3. Hranice, 4. FA Havířov, 5. Velké Meziříčí, 6. Hodonín, 7. SFC Opava, 8. Bílovec 2000, 9. Orlová, 10. Slavia Opava

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.